Milé dámy, buďme upřímné – jak dlouho náš milovaný muž vydrží, je velmi zásadní otázka. Ať už mluvíme o společném životě, nebo o vášnivých nocích plných lásky.

Jako malí jsme plní života a energie, šťastní a veselí. Postupně začínáme být unavenější a mrzutější. Zjevně to má co dělat se stavem našeho těla. A když neuděláme změny, lepší to nebude.

Jak všichni víme, klíč je ve správné výživě. Jenže… není to snadné. A s mužem většinou už vůbec ne. Právě tehdy mohou být fantastickým pomocníkem doplňky stravy. Pokud se bavíme pouze o zcela přírodních produktech, otevírají se nám dveře ke zdraví. Vzít si pilulku plnou blahodárných bylin přece náročné není. (Bez koblihy ke svačině bude mít lepší efekt, ale někde se začít musí.)

Báječné je také to, že lze vybírat léčebné pilulky i nápoje přesně na míru problémům a potřebám.

Takže se na to podívejme, jak můžete pomoci ke zdraví a celkové spokojenosti svého muže?

 

Pro nádherné noci plné lásky

Bio Maca prášek extraktKvalitní milování je podstatnou součástí spokojeného vztahu. Nejde o řeči natěšených puberťáků. Dnes už se dobře ví, že pro vztah je uspokojující milování základním stavebním kamenem. Zkrátka nás sbližuje.

Už jste slyšeli o bylince jménem Maca? V současnosti je už vědecky doložené to, co lidé věděli i před 6 000 lety. Tato bylina má výrazný vliv na psychickou a fyzickou odolnost, léčí tělo na mnoha úrovních a především… přezdívka peruánská viagra snad mluví za vše.

Prášek Maca je zcela přírodní doplněk. Neobsahuje vůbec nic škodlivého. Pomáhá při impotenci, podporuje erekci, zvyšuje chuť na milování, pomáhá i při léčbě neplodnosti.

Přečtěte si o blahodárné bylince Maca víc a věřte, že pokud má váš muž problémy s danou oblastí, sotva vyberete lepší dárek, který by vám oběma přinesl více radosti.

 

Pro pomoc při vážných chvílích

Cordyceps extraktPokud je váš milovaný bez energie a chuti do života, nebo je dokonce vážně nemocný, pak doporučujeme houbu Cordyceps.

V čínské medicíně je velmi váženým lékem. Tato tradiční medicína obvykle staví na kombinaci blahodárných bylin, protože jediná bylinka vás prý nespasí. Cordyceps je však považován za klenot, který má ohromnou léčivou sílu i sám bez čehokoliv dalšího.

Jde o silné přírodní antibiotikum, očišťuje tělo, působí protizánětlivě i detoxikačně. Využívá se při nádorových onemocněních, pomáhá stabilizovat cholesterol či i následky chemoterapie. A mnoho dalšího.

Přečtěte si dlouhý seznam blahodárných účinků houby Cordyceps a neváhejte zakoupit ji přímo v tomto ověřeném obchodě.

 

Pro zdraví našich sportovců

Colostrum Shake Sport KakaoA pak je tu ta šťastná kategorie, sportovci plní života. Pokud mezi ně patří i váš muž, gratulujeme.

Každopádně i sportovci by měli pečovat o své zdraví. Sportem k trvalé invaliditě není (jen) hláška líných, skutečně je třeba dbát o správnou výživu a regeneraci.

Vám doporučujeme proteinový nápoj založený na Colostru. O této látce jste nejspíš slyšeli, je významným hráčem na poli doplňků stravy. Jde o první mléko po porodu (v doplňcích samozřejmě kravské), které je plné těch nejvýživnějších látek.

Prohlédněte si tento unikátní patentovaný Colostrum Shake, který colostrum kombinuje s proteiny a posiluje tak jeho imunitní a regenerační účinky vhodné přesně pro sportovce.

 

Někomu by snad mohlo připadat, že doplněk stravy není vhodný dárek. Jenže co je víc než zdraví? Skrývají se za tím všechny ty dlouhé roky plné spokojenosti a pohody. A ty pak můžete vyplnit romantičtějšími dárky.

Tenhle dárek bychom doporučili každému. Kdykoliv.

Neváhejte si vybrat to pravé a darujete to nejdůležitější – zdraví.