Frutiko - Popcake kytice

Popcake kytice

Kdyby dárky obstarávaly děti, bylo by hned všechno jednodušší. „Maminko, máš narozeniny?“ Zeptal se mě nedávno syn. Souhlasně jsem přikývla. „Aha. Tak to by sis měla koupit kytku!“ Protože bych vám ale ráda poradila nějak dospěleji, dali jsme v redakci dohromady několik tipů na ovocné kytice Frutiko. Já osobně na ně nedám dopustit – nejenže jsou krásné, jsou také neuvěřitelně chutné! Určitě s nimi nešlápnete vedle.

Vybrat ideální kytici pro ženu (ale i pány!) může být pěkně záludný úkol. Mohlo by se zdát, že prostě zajdete do květinářství, oznámíte příležitost, velikost a očekávanou cenu… a pak dostanete něco, co jste vlastně vůbec nechtěli. Někdo má radši růže, někdo karafiáty, něco miluje luční kvítí. Studovat květomluvu se vám nechce? Jedlé kytice vás zachrání! Tak na to pojďte chytře a objednejte třeba:

 

Sladkou kytici pro ženu nebo přítelkyni z lásky

Nevím, jak to máte se zdrobnělinami, ale mě už několik mužů oslovilo „koláčku“. Pravda, „dortíčku“ mi zatím neřekl nikdo. Jeden nápadník mi ale nechal poslat dortovou kytici. A hádáte správně – toho jsem si nakonec vzala! Popcakes kytice je pozornost plná lásky, sladkého pohlazení. Dortíky na špejli. Stačí si na ně vzpomenout a už přemýšlím, jak manželovi naznačit, že by mi podobnou kytici mohl klidně posílat každý týden. S osobním vzkazem. Jen tak!

Pokud plánujete romantický Valentýn, oslavu narozenin, výročí, budete navíc i za hrdinu, který se postaral o dobré mlsání. Takového muže prostě nejde nemilovat. Tak už neváhejte ani chviličku, sladká kytice je skvělý nápad. I když dotyčná říká, že drží dietu. Věřte mi. Pro vás je přeci nejkrásnější taková, jaká je!

Ovocná kytice pro maminku, kolegyni nebo sestru

Kytice, které jsou poskládané z ovoce místo z květin, udělají velkou radost nejen v létě. Zdravý životní styl je filozofie, které se drží stále více žen. A právě takové slečny a dámy určitě ocení ovocnou kytici plnou vitaminů. Sami si vyberte preferované ingredience, například hroznové víno, jahody, ananas, meloun nebo banán – pak už se jen nechte řídit očima a chuťovými pohárky. Rádi byste udělali radost oblíbené kolegyni? Kytice ananasový sen je náš redakční favorit. Možná i proto, že se dá dobře dělit mezi ostatní, mňam!

Věřím, že i ta největší ovocná kytice se sní rychlostí blesku. Sami si ale můžete zvolit ideální velikost, takže i před výplatou (nebo kapesným) dokážete lehce zařídit opravdu skvělý dárek. Pak už jen doufejte, že dotyčná nesní všechno sama a dá vám aspoň malinko ochutnat. I kdyby jen jednu jahůdku, nebo tady ten kousíček jablíčka v bílé čokoládě… Opravdu je o co stát!

 

Doufáme, že tipy na jedlé kytice udělají obdarovaným upřímnou radost a vám zajistí pověst nejlepšího milence, skvělého potomka, úžasného sourozence. Jediné, s čím se budete muset do budoucna potýkat, bude vysoká laťka, kterou touto kyticí nastavíte. Ale nebojte, s našimi radami ji udržíte snadno!