Máte doma zdatného turistu nebo sportovce? Partnera, který potřebuje hodně energie a dost času tráví na nohou, kdy někde pobíhá a nemá čas na klasické jídlo? Dopřejte mu energii ze sušeného masa!

Sušené maso Royal JerkySušené maso je velkým hitem posledních let. Je to jídlo, které lze využít jako svačinu, doplnění energie, ale i jako plnohodnotné „velké“ jídlo. Obsahuje totiž nejde velké množství bílkovin, ale i sacharidů.

Právě proto se sušené maso skvěle hodí například pro ty, kteří rádi chodí po horách, na treky nebo dlouhé výlety. Nemusí s sebou totiž v batohu tahat zbytečné dekagramy váhy běžných jídel. Konec konců, to ocení i vyznavači dalších sportovních disciplín jako je třeba běh, triatlon nebo lyžování. Nemluvě třeba o lidech, kteří mají taky uspěchané profese, že často nemají čas si někde sednout na normální oběd.

Royal Jerky je ryze česká společnost, který vyrábí sušené maso v několika příchutích.

Základem je maso mladých irských býků (chovaných v ČR), které je přepečlivě vybíráno. Jemné plátky masa se nasolí a pak se použije speciální technologie DryMeat, maso se několik hodin suší a nakonec ještě nakrájí na menší kousky.

Poté se ochutí do tří základních variant, které Royal Jerky nabízí: original, barbecue a sweet&chilli.

Maso neobsahuje žádná umělá barviva nebo konzervanty, vše je v souladu s moderním trendem co nejpřirozenějšího jídla.

Jediné, co balení sušeného masa Royal Jerky obsahuje je absorbér kyslíku, který zajišťuje, že maso v balení vydrží celých 9 měsíců. A to se hodí!

Sušené maso Royal JerkyBalení obsahuje 22 gramů sušeného masa, což je (nečekaně) porce, která dostatečně zasytí. A pokud byste měli strach, že to bude pro vašeho miláčka málo, tak nezoufejte. Výrobce totiž na svém eshopu prodává balení po 5 kusech.

Chcete doporučení, které balení nejvíc chutná? My v redakci jedeme na Sweet&Chilli – maso, kde se snoubí sladké a pálivé je prostě boží!

Ale ať už tomu vašemu chutná pálivé nebo nepálivé, pořiďte mu balíček sušeného masa Royal Jerky na jeho (nebo klidně i vás společný) další výlet – nedojdou mu síly někde na půli cesty! Nebo, nedej bože, nebude nervozní z hladu – a víte, co takový hlad s mužským udělá! 🙂

Máme to sami ozkoušené a můžeme 100% doporučit!