Kdo má doma dvě do sebe zamilované kočky, ten dobře ví, že neexistuje mnoho silnějších věcí než vztah ženy a její kočky. Pánové, nemusíme to chápat, ale je dobré si to uvědomovat. Proč? Protože alespoň na chvíli se můžete zase stát pro svou žena absolutní jedničkou a předstihnout i tu zatracenou kočku!

Vyberte jí některý z našich dárků, vyslužte si pohlazení a hlavně si nic nedělejte z našeho nevhodného humoru. 🙂

 

Deník mojí kočky – pro ty kreativní a tvůrčí

Deník mojí kočkyTuhle perličku musíme zmínit hned. Především tvůrčí ženy budou zcela jistě vrnět blahem, ale myslíme, že se bude líbit každé kočičí paničce.

Nápaditý kočičí deník je v pevné šité vazbě, má propracovaný design a je plný roztomilosti, která míří přímo na srdce kočičích milovnic. U míst na fotky jsou průvodní komentáře, které pobaví i pomáhají s dokumentací všeho důležitého ze života konkrétní čtyřnohé povýšené krásky.

Žerty stranou, jde opravdu o moc hezký dárek. Vaše milovaná získá vzpomínkovou knihu, u které se nesčetněkrát zasněně rozněžní. A pokud tu čtyřnohou potvůrku máte rád i vy, jistě se vám kronika jejího života také zalíbí.

Podle ohlasů zákazníků vyvolává kočičí deník opravdové nadšení. Tak neváhejte, pořiďte originální deník kočky a úspěch dárku je zaručen.

 

Kočičí šperk – pro decentní krásky

Stříbrný přívěšek kočkaKočky a šperky, zkrátka spojení toho, co ženy milují. Pokud má ta vaše ráda i drahé kameny, pak vypusťte do vzduchu balónky – tohle bude trefa do černého.

Tento kočičí přívěšek má kromě stříbrných fousků  i hlavu z baltského jantaru, stříbro i jantar jsou samozřejmě pravé. Jantar, což je vlastně zkamenělá pryskyřice, patří mezi drahé a vzácné kameny, jeho stáří se pohybuje mezi 1 a 360 miliony let. Prý má velmi mocné účinky na léčbu, očistu a regeneraci organismu, dodává pozitivní energii, sebedůvěru a uvolnění. Považuje se za kámen krásy, ochrany a obnovy.

Zdali bude vaše žena s tímto šperkem krásnější a zdravější, to si netroufneme slibovat. Ale ženy, které milují kromě koček i krásné a nápadité šperky, budou mít z takového dárku jistě radost.

 

Doplňky – pro originální duše

Pokud vaše milá ráda vyčnívá z davu a nebojí se jít trochu jinou cestou, pak jsme pro ni vybrali peněženku s ocásky a rovnou také tašku, kam se mohou schovat.

Peněženka i taška jsou vyrobeny z nepromokavého materiálu a jejich ekologický původ ocení všechny ochránkyně přírody.

Co víc dodat. Pokud vaše milá miluje kabelky, tenhle kousek ji jistě potěší. Kabelek přece ženy nemají nikdy dost, že?

A něco pro sexy kočky s ostrými drápky…

Tričko kočkaKupovat ženě něco na sebe není jen tak. Což je škoda, zdá se, že oblečení ženy milují stejně jako kočky. Některé preferují jedno a některé to druhé, boj je to ale těsný.

Je jedno, do jaké kategorie patří ta vaše, pokud má ráda styl a je v ní i trocha divokého ducha, tohle sexy kočičí tričko ji jistě skvěle sedne (tedy, pokud vyberete správnou velikost).

Kromě originálního a působivého designu je triko také kvalitní – 100% bavlna, trvalý potisk, neobsahuje žádné škodlivé látky ani barviva.

V době psaní článku byla trička s atraktivní 50% slevou, možná ji ještě stihnete.

 

Pokusili jsme se vybrat vhodný dárek pro kočičí milovnice všech povah. Snad najdete to pravé i pro tu svou, protože chcete vědět tajemství? Cestě k ženině srdci zcela jistě vede přes její kočku.

Tak ji podarujte mňoukajícím dárkem a milujte je obě dvě (tři, čtyři, pět…)!