Proč zrovna Romantické dárky?

Víte, co je na partnerství jedinečné? Ten pocit, když se rozhodnete udělat svému partnerovi nebo své partnerce radost nečekaným dárkem. A je jedno, zda jste spolu týden, rok nebo už pár desetiletí.

Co si ale budeme povídat – je to taky starost o to, aby se vaší drahé polovičce dárek líbil, zaujal ji a současně, aby byl i výjimečný, speciální. Tak jako je ona nebo on. Abyste jím dali dostatečně najevo, jak vzácná je pro vás její nebo jeho blízkost a kolik pro vás znamená.

Odměnou pak je to, hezké, hřejivé, co vás uvnitř zaplaví v okamžiku, kdy je překvapení konečně odtajněno, dárek rozbalený a v očích vaší drahé nebo vašeho drahého se objeví jiskřičky štěstí, spokojenosti a třeba i trochu víc vlhka než obvykle.

Sami to dobře známe a leckdy se s výběrem dárku, který vyvolá takové krásné reakce, dost zapotíme. A protože víme, že v tom nejsme sami, tak jsme se rozhodli vytvořit službu, která (nejen) zamilovaným lidem poradí s výběrem exkluzivních a dechberoucích dárků pro jejich protějšky. Tak vznikly Romantické dárky.

Petr – muž, který vše produkuje

Lucka – můza, která vše pohání