Trénink MMA

Trénink s MMA zápasníkem

Chcete podarovat muže, pro kterého svaly nejsou cizí slovo? Někoho, kdo ví, jak se postavit k boji, a zároveň má rád sportovní výzvy? Nebo jen sháníte dárek pro kolegu, který by potřeboval trochu rozhýbat? Dost bylo šamponů a voňavek pro chlapy. To, co doopravdy potřebují, je energie a testosteron! A přesně to nabízí trénink MMA s profi zápasníkem.

Pod zajímavou zkratkou se neskrývá žádná vojenská šifra. Tři písmena odkazují k anglickému spojení „mixed martial arts“, tedy kombinovaná bojová umění. Tahle moderní sportovně – bojová záležitost využívá snad všechny techniky, na které si jen dokážete vzpomenout: karate, thajský box, jiu-jitsu, box, judo. Zápasí se ve stoje i na zemi, takže pozor: Nic pro slečinky! Což samozřejmě neznamená, že by MMA nemohly dokonale zvládnout i ženy. U mužů je ale přeci jen větší jistota, že takový dárek ocení.

Jsme přesvědčeni, že pokud to dovoluje zdravotní zdrav a dotyčný není zapřisáhlý mírotvorce, tréninkem MMA potěšíte všechny skupiny mužů. Schválně, najdete oslavence v některé z těchto kategorií?

 

Rozený bojovník

Tady je to jasné. Pánové, kteří se nebojí konfliktů a umí je řešit sebevědomě a s nadhledem. Nepropagujeme prvoplánové násilí. To už se dneska nenosí a víc oceňujeme toho, kdo dokáže věci řešit efektivní domluvou. Na druhou stranu, kam bychom se dostali, kdyby všichni muži jen skládali básně? Drsní chlapi prostě byli a budou potřeba – i kdyby jen proto, aby chránili své křehké polovičky, případně celý svět. Chlap, kterému na těle hrají svaly a zastane se slabších, to je sen snad každé ženy. A takoví muži si rádi vyzkouší, jaký je trénink MMA s profesionálním zápasníkem!

 

Kluk z kanceláře

Dobře, možná to trochu moc zobecňujeme. I kluk z kanceláře může být rozený bojovník. Šance, že takového najdete, se ale snižuje spolu s tím, kolik času v té kanceláři tráví. Nebylo by fajn ukázat mu, o co všechno přichází? Nenechte ho zápasit jen s tabulkami a čísly. Díky MMA tréninku si třeba vzpomene, jak skvělé bylo hrát si v dětství na speciálního agenta. V každém muži se skrývá touha bojovat a vyhrávat. A i kdyby zrovna váš manžel nebo kolega nebyl napoprvé vítěz, nevadí. Tímhle dárkem mu zaručeně vlijete do žil obří dávku dravé energie.

Prostě chlap

Život je výzva. Obzvlášť když jste muž. Vybíráte dárek pro pána, který není vyloženě sportovní typ, ale ani pecivál? Instruktor a profi zápasník MMA tréninku se přesně přizpůsobí jeho potřebám. Nemusíte si tedy lámat hlavu, kolikrát týdně si váš bratr, přítel nebo šéf dává ve fitku do těla. Obavy, zda trénink zvládne, jsou liché. Zkušený trenér dokáže odhadnout míru zátěže a určitě nebude po obdarovaném chtít nemožné. Díky tomu, že MMA kombinuje více bojových sportů, je také zajímavou exkurzí do světa zápasení.

Dopřejte mužům to, co se moderní doba snaží stále více potlačovat. Obdarujte je MMA tréninkem s profi zápasníkem a dopřejte jim sebevědomí, divokost a nálož energie!