BLACK OAK Luxusní dárková sada Blíží se výročí vaší svatby, jeho narozeniny nebo Vánoce, a vy máte pocit, že už jste ho obdarovala úplně vším, čím jste mohla? Zkuste na to jít tentokrát jinak. Každý muž je ve své podstatě materialista, a tak mu radost udělají praktické a hezké věci. Přinášíme vám trojici tipů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

 

Hodinky

Ano, mobil má dnes snad každý a hodiny jsou součástí tohoto přístroje odjakživa. Chytré telefony vám dokonce umožní si nastavit, zda se chcete dívat na digitální číslice, nebo na animované ručičky. Co ale nahradit nedokážou, je krása, kterou vzbuzuje pohled na ruku, již zdobí klasické hodinky.

Žádná jiná věc na světě nedokáže tak mistrně kloubit design s praktičností, správné hodinky by tedy měly být šperkem i užitečným pomocníkem zároveň. A vyberete-li správně, můžete si být jistá, že si ten váš na hodinky znovu rád zvykne, i když je třeba roky nenosil.

Při výběru dejte přednost čistému elegantnímu designu. A zapomeňte na digitálky, dominantou hodinek musí být velký ciferník.

 

Pero

Obyčejná propiska? ptáte se možná. Možná vás ovšem překvapí, jak často (a rádi) si muži dělají poznámky. A pokud u sebe nosívají diář nebo dokonce poznámkový blok, je jasné, že je nutné do něj něčím psát.

A tím něčím může být pěkné pero. Vsadíte-li na tmavé barvy a kovové provedení, uvidíte, že je nebude chtít dát z ruky.

Sluneční brýle

Jedna z nejběžnějších ochran před slunečními paprsky a UV zářením je samozřejmě zároveň módním doplňkem, který o vkusu toho, kdo jej má na očích, vypovídá mnohé.

Každému sluší něco jiného, sama si jistě vzpomenete na dlouhé chvíle, které jste vybíráním slunečních brýlí strávila vy, přesto se mezi nejrůznějšími tvary postupem času našel jeden, o němž můžeme mluvit jako o univerzálním.

Řeč je o takzvaných pilotkách (aviator), tedy slunečních brýlích s obroučkami ve tvaru slz. Zvolíte-li navíc černou barevnou variantu, získáte vedle univerzálního tvaru také univerzální doplněk, který si váš drahý bude moci vzít kdykoliv a kamkoliv. A to mu určitě udělá radost.

 

A co takhle všechno dohromady?

Možná vás po přečtení těchto odstavců napadlo, že jsou to tipy sice hezké, ale že dát partnerovi „jen“ pero, jakkoliv drahé a luxusní, může být přece jen kapánek fádní.

Řešením by mohl být třeba box, který nabízí kombo všech tří věcí.

Jedním takovým je dárková sada Black Oak. Najdete v ní hodinky, pero i sluneční brýle, vše laděné do elegantní černé barvy a vyrobené z kvalitních materiálů. Trojici doplňuje navíc náhradní řemínek na hodinky, čímž se radost ještě znásobí.