Máte doma nadšeného milovníka rychlosti, čtyř kol a vůně benzínu? Pak tohle je dárek přímo pro něj! Exkluzivní pronájem závodní autokrosové dráhy se závodní buginou! To je paráda, po které vás bude každý fanoušek rychlých kol nosit až do konce života na rukou!

Přes 130 koní pod kapotou zhruba tříset kilové buginy slibuje naprosto famózní řidičský zážitek. Kdyby v ceně zážitku nebyly i ochranné pomůcky jako např. přílba, jeden by se těšil na to, jak mu budou v té rychlosti vlát vlasy. Rozhodně se ale váš milovaný závodník může těšit na bláto – to k buginám patří a uznejte, že bez něj by to byl zážitek neúplný.

O svého závodníka se nemusíte bát – kromě výstroje na něj čeká i odborná instruktáž, takže si na trati bude rozhodně počínat jako ostřílený matador autokrosových soutěží. Můžete mu vybrat z několika variant délky zážitku a věřte tomu, že takových 10 kol na závodním autokrosovém okruhu (pohonné hmoty jsou již započítány v ceně zážitku) už bude nezapomenutelným okamžikem v jeho životě.

Jízdy probíhají od dubna do konce října a to na několika tratích umístěných hezky po celé republice. Takže vše můžete spojit s prima výletem nebo víkendovým pobytem.

Tak co, necháte probudit ve své polovičce toho kluka s pedálem na podlaze a radostí z rychlosti? Dopřejte mu jízdu jeho života zde!