Není těžké podlehnout kouzlu běhání. Dokazují to desítky běžců, které potkáváte při všední procházce městem. Možná mezi ně patří i vaše drahá polovička. Nemusí běhat maratony, stačí, když se párkrát během týdne proběhne v parku. Má v tom jasno – běhání se pro ni stalo vášní. Vy milujete JI, ona miluje BĚH… A ona miluje VÁS, samozřejmě!

Chcete své partnerce udělat radost? Kupte jí dárek. Tentokrát to nebude ani květina, ani lístek do kina. Podporujte její zájmy a porozhlédněte se po novém sportovním vybavení, které jí vykouzlí úsměv na tváři. Vybrat pohodlné a vkusné oblečení nebo doplňky není tak těžké, jak se může zdát. Stačí jen vsadit na jistotu, aby s vámi nevyběhla.

 

Běžecké oblečení musí být pohodlné

Při běhu nepotřebujete speciální pomůcky, stačí se obléct a vyrazit. To je také jeden z důvodů, proč je běh stále oblíbenější. Nemusí mu předcházet žádná větší technická příprava, přesun na sportoviště či pořízení drahého vybavení. O to je výběr běžeckého oblečení podstatnější.

Hlavním kritériem je pohodlí. Běžecké oblečení musí rychle odvádět vlhkost, zachytit pot a zajistit pocit svěžesti a sucha i během intenzivního tréninku. Přece byste nechtěli, aby se vaše partnerka při běhu zbytečně trápila a vracela se domů upocená víc, než je nutné! Velkou radost jí udělá funkční sportovní a běžecký top, který se snadno udržuje v čistotě a nezachycuje nepříjemné zápachy.

 

Barevné běžecké legíny, ve kterých zazáří

Ženy se ale v oblečení nechtějí jen cítit pohodlně, musí i dobře vypadat. Na to nesmíte při nákupu sportovního dárku nikdy zapomenout. Naštěstí si to výrobci sportovního oblečení už několik let uvědomují a navrhují krásné designové kousky, které vynikají barevností a neotřelým vzhledem.

Velký prostor pro kreativitu přináší legíny, které vaši drahou polovičku jistě potěší. Zapomeňte na nudnou šedou nebo černou, překvapte mozaikovými běžeckými legínami Nessi, na kterých se návrháři opravdu vyřádili. Kombinace různých odstínů, geometrických tvarů, květinových vzorů a nádech džínové struktury je dělají jedinečnými. Pokud je své drahé koupíte, zazáří na míle daleko a nikam se vám nezaběhne.

Pozor na nachlazení! Bundy a mikiny jsou pro běžce důležité

Nazouvá-li vaše partnerka běžecké boty i v chladnějším počasí, nebo dokonce v dešti, dejte si pozor, aby vám nenastydla. Mikina nebo bunda je zejména v chladnějších podzimních či jarních dnech nezbytností. Jak přimět milovanou ženu, aby nepodcenila své možnosti a teple se oblékla? Stačí opět vsadit na design.

Tréninkové mikiny Nessi jsou vyrobeny z funkčního materiálu, zakryjí celé tělo a ochrání před chladem. Navíc stejně jako v případě zmiňovaných legín kombinují geometrické obrazce a květinové vzory v různých barvách a jsou vybaveny i reflexními prvky. V podobném stylu je dostupná i běžecká bunda, která ochrání před nachlazením i ve studenějších dnech.

Kdo neměří, jako by neběžel

Nahlédli jste do šatníku své milované běžkyně a zjistili jste, že jí pěkné topy, mikiny, bundy ani legíny nechybí? Zabodujte technickou vychytávkou – sportovními hodinkami. Při nákupu si ale uvědomte, že je nevybíráte pro sebe.

Stovky možností nastavení, technických parametrů a podrobných údajů možná zvednou tep vám. Partnerka ale ocení spíše intuitivní ovládání, jednoduchý elegantní vzhled, nízkou hmotnost nebo rychlé nastavení a přepínání funkcí.

 

Podporujte svou partnerku v zájmech a ukažte, že ji máte rádi. Možná pak bude veselejší a výkonnější, ale nebojte, nikam vám neuteče.