Kurz paraglidinguPatří váš milý mezi aktivní šílence se závislostí na adrenalinu? Nebo máte pocit, že mu trocha vzrušení pomůže objevit větší radost ze života? V každém případě pro vás máme jednu lahůdku. Paragliding.

Plachtění po boku ptáků v sobě má jistou rebelii a nenahraditelný pocit svobody. A známe přece muže, tyhle věci zkrátka milují. Vzrušení, svoboda, dobrodružství… a přiznejme si, většina z nich v životě tolik dobrodružství obvykle neprožívá.

A nebojte, tahle verze paraglidingu je zcela vhodná i pro starostlivé ženy.

 

Žádný jediný skok a chvíle štěstí

Klasický skok padákem si člověk doopravdy vychutná, ale za deset minut už může jen vzpomínat. Pro paragliding však není potřeba letadlo, postačí základní a lehce dostupné vybavení.

Proto se stačí naučit, jak na to, získat pilotní licenci a můžete vesele létat kdykoliv se vám zachce.
A o tady jde. S tímhle dárkem svému muži darujete něco, co se možná stane jeho životním koníčkem.

Při obvyklém paraglidingu může nezkušený začátečník létat pouze v tandemu s instruktorem. A co si budeme povídat, ten cizí člověk přilepený na zádech to pořádnému dobrodruhovi zkrátka musí kazit.

Pokud namísto jednoho skoku však obdarujete svého milého celým kurzem paraglidingu, bude mít příležitost vychutnat si svobodu mezi ptáky v celé její nespoutané kráse. A to i mnohokrát v budoucnu.

 

Jak takový kurz vypadá

Kurz paraglidinguJde o teorii i praxi. Několik vzrušujících dní, které jsou zakončeny samostatným létáním bez instruktora.

Nejprve je však potřeba naučit se mnoho o technice paraglidingu, o bezpečnosti, meteorologii, umění startu, o zatáčení i o ptačím plachtění. V průběhu několika pestrých dní plných praxe a zasvěcování zažije váš muž skvělé dobrodružství.

Pokud na kurzu zjistí, že jde o ten nejbáječnější sport na světě, může plynuje navázat pokračujícím kurzem pro získání pilotní licence. S ní mu bude obloha přístupná i kdykoliv v budoucnu (raději ještě zdůrazníme, že bez vlastní pilotní licence lze létat pouze v rámci kurzu).

 

Zkušenosti, báječné obzory i ubytování

Jelikož se bavíme o zážitku v ohromných výškách, jistě svého muže nechcete svěřit do rukou amatérů. Vybrali jsme pro vás zážitkovou agenturu Adrop, která funguje již 13 let a těší se ohromnému nadšení svých ve vzduchu poletujících klientů. Na heuréce je doporučuje 96 % zákazníků.

Nespecializují se pouze na paragliding, nicméně doporučujeme právě tento kurz. V něm najdete onu trvalou hodnotu a darujete svému muži mnohem víc než pomíjivé chvíle štěstí.

Tato společnost je skvělou volbou i proto, že se o vše postará. Veškeré vybavení a zkušení instruktoři jsou samozřejmostí, navíc můžete využít i báječného zákaznického servisu – se vším vám pomohou a poradí a dokonce i zajistí ubytování, pokud o to budete stát. Mimochodem, létá se v přenádherných končinách, v hornatých scenériích Moravskoslezských Beskyd či Liberce.

My bychom doporučovali udělat z tohoto dárku nádherný sbližující zážitek pro vás oba.

 

Stylové balení a žádný spěch

Pokud se bojíte hledání termínů, nemusíte. Dárkový certifikát bude platný celý rok a kdyby se náhodou nepovedlo vyrazit v této dlouhé době, můžete jeho platnost dokonce i prodloužit (ale my si myslíme, že váš muž spíš nadšeně vystartuje hned druhý den).

Dárkový certifikát vám navíc originálně zabalí tak, že už pohled na něj náležitě nadchne.

 

Tak pokud mu chcete pořádně rozbušit srdce, prolétněte si informace u samotného kurzu paraglidingu a neváhejte do toho skočit!