S těmito dárky zabodujete u každé ženy! Nebo snad znáte nějakou, která nemá ráda čokoládu? 😉 A v tomto případě nebudeme mluvit o nějaké běžné čokošce, ale o extra vyladěných a ručně vyráběných čokoládách v exkluzivních tvarech, baleních i příchutích!

 

Chocolissimo – to je maximální důraz na chuť čokolády

Čokolády Chocolissimo vděčí za svou megalahodnou chuť nejen vysoce kvalitnímu složení a vychytaným recepturám, ale také tomu, že při jejich výrobě nejsou používány žádné škodlivé konzervanty. Prostě se jedná o kvalitu bez jakýchkoli kompromisů.

Všechny čokolády, které Chocolissimo nabízí, jsou ručně vyráběné. A co víc! Vznikají až na základě objednávky klientů, takže jsou v okamžiku doručení maximálně čerstvé. Což zákazníci poznávají i na jejich chuti.

Samozřejmě, že není potřeba sníst čokolády Chocolissimo ihned po doručení a ještě i tomu na posezení 😉 Je možné je přechovávat, ale nemělo by to trvat déle než pár týdnů. Sami víte, že čerstvost nevydrží věčně. Ale to je jen taková malá poznámka pod čarou – sami neznáme nikoho, kdo by měl problémy s dlouhým skladováním těchto čokolád.

 

Jak se vyrábí čokoláda v Chocolissimu?

V Chocolissimo neuznávají nedokonalost. Všechny čokolády jsou vyrobené tradičními metodami a to pravými čokoládovými mistry. Při výrobě čokolády nešetří stoprocentním kakaovým máslem, díky kterému čokoláda získává neopakovatelný vzhled a chuť. Všechny přísady jsou vybrány od nejlepších dodavatelů a tak není divu, že produkty Chocolissima na trhu mezi ostatními čokoládovými výrobky svojí chutí vynikají.V čokoládách od Chocolissima nenajdete rostlinný tuk (místo kakaového másla) nebo skoro přírodní přísady (místo 100% přírodních přísad).

V Chocolissimu si prostě dávají záležet na tom, aby jejich zákazníci byli s čokoládami spokojeni. Protože jen tak se vrátí. A že se jim to daří, o tom svědčí fakt, že na trhu jsou již od roku 2004!

 

Čokoládové dárky

Pojďme se společně podívat na ty nejvychytanější dárky pro ženy, dívky a slečny.

 

Nápis z růžové čokolády LOVENápis z růžové čokolády – LOVE

Čokoládový nápis „LOVE“ poskládaný z písmen čokolády RUBY s přísadami.

Celý nápis je pak vložen do speciální dárkové dřevěné krabičky. Co dělá tuto čokoládu exkluzivní je ozdobení písmen čirým zlatem (písmena O a E) a praženými pistáciemi (písmena L a V).

Tímto na svoji vyvolenou zapůsobíte nejen na sv. Valentýna – spojení jemné, neopakovatelné chuťově i vzhledově růžové čokolády je toho zárukou.

Koupit Nápis z růžové čokolády – LOVE

 

 

ChocotelegramChocotelegram

Přijde vám nápis „LOVE“ příliš fádní a neoriginální? Pak si nechte udělat čokoládový nápis přímo na míru!

V originálním konfigurátoru čokoládového telegramu můžete sestavit vzkaz až od 32 znacích (= kostičkách čokolády) a ten si nakonec nechat zabalit do několika dárkových obálek podle příležitosti. A obzvláštnit jej ještě můžete i speciálními čokoládovými dekorativními kostkami.

Ehm, speciální tip! Umíte si představit, jaká by byla odpověď na takový čokoládový nápis „Vezmeš si mě?“.

Sestavit si vlastní Chocoletegram

 

 

Čokoláda s fotografií v rámečkuČokoláda s fotografií v rámečku

Dárek, ve kterém spojíte čokoládu a vaši společnou fotografii, rozněžní každou ženu.

Bílá čokoláda s individuálním potiskem a v krabičce s okýnkem pro vaši fotografii s rámečkem ve starorůžové barvě – to je perfektní dárek pro tu, kterou milujete a je jedno, zda jí obdarujete na sv. Valentýna nebo při jiné příležitosti.

A to jsme ještě nezmínili malou vychytávku – na spodní straně krabičky je podpěra, která umožní, aby rámeček mohl pořádně stát na stole.

Koupit Čokoládu s fotografií v rámečku

 

 

Růžové srdce s rebarborou a mini srdíčkyRůžové srdce s rebarborou a mini srdíčky

Růžová čokoláda ve tvaru srdce. Co na to říkáte?

Skvělý dárek pro vaši drahou, ne?

Čokoládové srdce je ručně vyrobené z nového druhu čokolády – z rubínové čokolády s přísadami jako jsou sladko-kyselá sušená rebarbora a k tomu hrst cukrových srdíček. Věnujte vaší výjimečné tento výjimečný dárek – svůj k svému.

Koupit Růžové srdce s rebarborou a mini srdíčky

 

 

Růžové srdce s mandlemi a malinamiRůžové srdce s mandlemi a malinami

Hledáte jinou variantu čokoládového srdce? Pak se podívejte na tuto, která obsahuje obvyklejší chuť mandlí (krájených i celých) a sušených malin.

Celé čokoládové srdce je pak zabaleno do tmavě lakované dřevěné krabičky.

Koupit Růžové srdce s mandlemi a malinami

 

 

Chocoliscious LOVE s tabulíChocoliscious LOVE s tabulí

Obdarujte vaši lásku netradičním dárkem – sadou výborných ručně vyrobených pralinek, které klidně můžete mlsat spolu. Nebo aspoň doufejte, že se s vámi rozdělí.

Elegantní dřevěná krabička obsahuje 17 pralinek rozličných chutí a tvarů, 4 čokoládové Roundies z hořké čokolády a čokoládové kytičky. Krabička je uzavřená pomocí dřevěné tabulky, na které můžete napsat přání pro vaši nejdražší. Čím? Balení obsahuje 2 křídy!

Koupit Chocoliscious LOVE s tabulí

 

 

Elegance Valentine'sElegance Valentine’s

A na závěr tu máme výjimečně roztomilý Valentýnský dárek!

Elegantní jednoduchý tvar krabičky vyrobené z afrického dřeva, který ukrývá čokoládové tajemství. Tajemství v podobě 10 pralinek. Jedná se o něžný dárek pro milovníky nejlepších delikátních pralinek, které jsme uzavřeli v milostném dřevěném balení.

Koupit Elegance Valentine’s

 

Nevybrali jste si? Podívejte se na kompletní nabídku čokoládových produktů Chocolissimo!