Co člověk, to jiný sen. Vzpomenete si ještě, čím jste chtěli být jako malí? Kam jste se chtěli podívat, ještě než vám bude dvacet, třicet, čtyřicet? A víte, po čem touží vaši nejbližší? Možná právě v tom se totiž skrývá ta správná dárková inspirace!

Koupit své ženě nebo mamince opuštěný ostrov v Karibiku a místo přáníčka připojit jachtu. Ne, nebojte, to nejsou rady, které bychom vám chtěli dát. Je jisté, že by obdarovaní skákali radostí. Pokud ale nejste multimilionář, tyhle záležitosti budou pravděpodobně mimo vás rozpočet. Myšlenek na nedostupné sny se ale nemusíte vzdávat! Snít se totiž musí. A nejlépe to jde, když máme svůj ideál často na očích. Třeba pomocí fototapety na zeď!

 

Cestovatelé, pro které je Robinson vzorem

Průzračné moře, zpěv exotických ptáků, rozlehlá písečná pláž, sluneční paprsky a nekonečná pohoda. Nemusíte hned shánět nejvýhodnější letenky – podobný zážitek můžete svým milovaným dopřát i doma v obýváku. Pak už jen připravte lahodný koktejl nebo šťávu z čerstvého kokosu a iluze bude dokonalá. Výběr fototapet s exotickými motivy je široký i s ohledem na rozměry. V nabídce je celkem osm velikostí fototapet!

Milovníci městských džunglí

Ne každý si potrpí na ticho a klid. Třeba právě vaše kolegyně zbožňuje ruch, světla, koncert lidských hlasů, vůni kaváren, divadla, neutuchající shon. Velká města ji fascinují a New York je pro ni jejich symbolem? Pak určitě neuděláte chybu, pokud jí věnujete fototapetu s dominantami New York City. Moderní interiéry nabízejí nepřeberné možnosti umístění a fototapeta s americkou metropolí může klidně zdobit třeba ložnici. Napadá vás, v jaké místnosti by se nejvíce vyjímala u vás?

 

Gurmáni, kteří vědí, že jídlo je umění

Vybíráte dárek pro kamarádku, která nejvíc ze všeho miluje vaření a zkoušení nových chutí? Třeba právě ona si jednou otevře restauraci s michelinskou hvězdou. Dejte jí najevo, jak moc si ceníte jejího kulinářského talentu! Fototapetou s motivem jídla a pití si zatím zkrášlí vlastní kuchyni, ale za pár let s ní možná vyzdobí interiér úspěšného podniku. Mezi mnoha velikostmi a potisky najdete to pravé i pro oslavence, kteří až tak moc nevaří… ale prostě rádi jí. Sami se podívejte a uvidíte, že hned dostanete chuť na něco dobrého.

Obdivovatelé designu s vytříbeným vkusem

Konkrétní témata jsou příliš přímočará? Pokud sáhnete raději po designovém řešení, které elegantně splyne s interiérem, prohlédněte si fototapety se vzorem. Jednoduché i výraznější linie a stylové potisky dotvoří ladění místností, aniž by se nutně staly jejich dominantou. Touží vaše žena po stavbě s dřevěnými prvky, i když žijete panelovém bytě? Fototapeta s motivem dřevěných desek navodí tu správnou atmosféru pro večery nad sklenkou lahodného vína. Dcera studující uměleckou školu bude zase nadšená z fototapety na zeď ve stylu Mondriana, případně ze vzoru rozostřených pixelů. Kreativitě se meze nekladou – a radosti z dárku také ne! Už víte, co objednáte?