„Pes je nejlepší přítel člověka.“ Tak tuhle větu jste slyšeli už možná tisíckrát, ale musíte uznat, že na ní něco je. Pro partnerku jste určitě vy nejlepším přítelem, ale na jejího čtyřnohého mazlíčka nesmíte zapomenout.

Ukažte, že s ní lásku ke zvířatům sdílíte a chápete, jak důležité místo v jejím životě zaujímá. Dárek pro mazlíčka asi nečeká, takže máte příležitost vytvořit jedinečný okamžik překvapení. Uvidíte, že z něj budete mít radost všichni tři.

 

Hurá do pelíšku!

Pokud doma máte klasického „gaučáka“, který si po dlouhém běhání venku rád odpočine, vyberte mu hezký pelíšek. I pejsci si zaslouží mít vlastní pohodlné místečko, ve kterém se stočí do klubíčka a oddechnou si. Pohled na spokojeného mazlíka vykouzlí úsměv na tváři každému.

Moderní pelíšky jsou navržené s ohledem na maximální pohodlí pro pejska, ale také přidanou estetickou hodnotu. Vyberte luxusní pelíšek pro psa v barvě, která bude sedět ke stylu vašeho interiéru. Získáte i stylový bytový doplněk, který využijete zejména v chladných zimních dnech.

Luxusní pelíšek pro psa

Lisované granule pro psa zn. Bardog

Granule jako dárek? Překvapte kvalitou

Aby pejsek hezky rostl a byl plný energie a síly, musí se kvalitně stravovat. Pak bude zdravý a bude vaši partnerku těšit dlouhá léta. Každý chovatel dá za pravdu, že kvalitní krmivo není nejlevnější, ale přesto se vyplatí. Pokud se podíváte na složení granulí nejnižší cenové hladiny, bude vám jasné, proč tomu tak je – pšenice či sója jsou zkrátka levné náhražky.

I když pes nepatří mezi pravé masožravce a je schopný trávit i rostlinné produkty, příjem živočišných bílkovin má pro jeho růst a vývoj velký vliv. Na trhu jsou dostupné velmi kvalitní granule s vysokým obsahem masa, které jsou lisované za studena, vynikají vysokou stravitelností a jen minimálně zatíží trávicí systém. Granule v TOP kvalitě potěší psa i jeho majitele. Navíc nezapáchají, nešpiní a snadno se s nimi manipuluje, proto je ocení i křehké chovatelky.

 

Psí koupel nejen pro chlupáče

Okoupat psa je často úkol hodný supermana, ale pokud má vonět a hezky vypadat, pak se to musí. Úspěšná psí koupel vyžaduje kromě vzájemné spolupráce psa s chovatelem i správné pomůcky. Šampony slouží nejen na mytí vlasů nebo aut, jsou důležité i pro psy. Zajistí dobrou hydrataci a dodají důležité vitamíny.

Čím kvalitnější šampon na psí srst použijete, tím bude lépe vypadat a vydrží déle voňavá. Pokud se v plemenech příliš nevyznáte, pořízením ověřeného univerzálního šamponu nic nepokazíte. Na trhu jsou k sehnání i speciální šampony určené pro konkrétní typy srsti. Mytí psa bude jedna radost a vaše partnerka to náležitě ocení.

Superpremiový šampon pro všechny druhy srsti

Šampony pro psy

Podpořte dobrou věc, pořiďte krmivo pro útulek

Patříte mezi milovníky zvířat a víte, že je o vašeho čtyřnohého miláčka dobře postaráno? Ukažte, že vám na zvířatech opravdu záleží a svou lásku ke zvířatům potvrďte činy. Pořiďte krmivo pro útulek, ve kterém žije mnoho psů, kteří nemohou mít takové zázemí, jako má ten váš. Uvidíte, že i takovým pomyslným dárkem uděláte partnerce obrovskou radost. Opět se jí potvrdí, že máte srdce na správném místě.

Věřte, že své ženě uděláte největší radost, když jí budete neustále potvrzovat, že milujete nejen ji, ale také jejího čtyřnohého mazlíčka. Je mnoho způsobů, jak obdarovat zvíře a s tím i partnerku, stačí si jen vybrat.

2kg krmiva pro útulek