Po čem ženy touží? Pokud zná někdo odpověď, pak Pandora

Překvapenost, euforie, radost, láska. Nejde o dárek, ale o všechny intenzivní emoce, které s ním dáváte. Se šperkem si je žena připomene v každičký okamžik, kdy se na něj podívá.

 

Pandora – šperky, které učarovaly statisíce žen po celém světě

Šperkařská firma, jež svůj světoznámý věhlas založila na ručně dokončovaných špercích moderního vzhledu za přijatelnou cenu. Pandora sází na tradiční řemeslné mistrovství, nejmodernější technologie a žensky půvabné šperky, které se hodí pro každou příležitost. Výsledkem jsou lesklé stálice šperkovnic, na které se stojí nekonečné fronty před obchody. Naštěstí existují snadnější a milejší způsoby – šperky můžete objednat on-line s doručením do druhého dne.

Náhrdelník Pandora pro každou ženu a jakoukoliv příležitost

Překrásný náhrdelník z dílny oblíbené značky zdobený čtyřlístkem je nadčasovou záležitostí. Něžný, decentní, ale zároveň rafinovaný design mu dává do vínku vhodnost pro běžné nošení i speciální příležitosti. Čtyřlístek složený ze srdíček podle legendy symbolizuje víru, naději, lásku a štěstí. V tomhle případě šperk dokáže říct mnohem víc než vaše slova, ať už se ho rozhodnete darovat své partnerce, mamince, kamarádce nebo dceři.

 

Kvalita nad kvantitou

Pandora nevyniká jen ve šperkařském umění, ale i ve volbě vynikajících materiálů. Šperky tak déle vydrží a odolávají každodennímu opotřebení. Na výrobu náhrdelníku bylo použito sterlingové stříbro – klenotnická slitina, která má v sobě 92,5 % ryzího stříbra. Stříbro lichotí všem tónům pleti a dobře se kombinuje s formálními i volnočasovými outfity.

Náhrdelníky od značky Pandora ovšem nikdy nezůstávají bez povšimnutí. A to především zásluhou kubické zirkonie, která napodobuje krásu diamantu. Nemá takový jas jako diamant, ale vyniká  v odrazu světla  a vytváří půvabnou hru barev. Každá žena tak s náhrdelníkem zazáří.

 

“Nejoblíbenější věcí v mém šatníku jsou šperky”

Pravila známá britská novinářka Kate Reardon. A obzvlášť ty darované, dodáváme my. Citové pouto, které si k nim žena vytvoří, totiž nikdy nezevšední a nemůže vyjít z módy. Vyjádřete vděk, lásku, obdiv a dejte ženě najevo, jak moc je pro vás důležitá tím nejvýmluvnějším způsobem – náhrdelníkem Zamilovaný čtyřlístek od šperkařství Pandora.