Větrný tunel 3 - simulátor volného páduBungee jumping by byl pro ni spíš za trest, ale klidné zážitky ji nudí? Miluje volnost, rychlost, ale jízda sportovním autem po českých silnicích ji nebaví? Jděte na to chytře. Možná to bude znít trochu zvláštně, ale… nejvíc ji potěšíte, když z ní uděláte holku do větru!

Nebojte se, ani náhodou tím nenaznačujeme nic nelichotivého.  Myslíme to doslova! Zařiďte pro svoji milovanou originální dárek, který jen tak někdo netrumfne. Volný pád ve větrném tunelu ji nabije takovou porcí energie, že se nestačíte divit. Jestli byla doteď mírná jako vánek, taková zkušenost z ní udělá přímo vášnivý hurikán!

 

Volný pád bez rizika – a bez pádu

Bungee jumping nebo třeba seskok padákem – pro mnoho lidí tajný sen, na který ale nemají dost odvahy. Nebo jen uvažují prakticky a nechtějí vědomě podstupovat rizika, která takové aktivity obnáší. Přece jen, kdo by se s klidným svědomím vrhal do několikametrové hloubky a spoléhal přitom na to, že ho jistí jakési natahovací lano. Jestlipak ho dobře vyměřili? Spočítali všechno správně? Jediná chyba může být fatální (i když, samozřejmě, skoro v naprosté většině případů se žádná chyba nestane). To samé se týká seskoku padákem. Dívat se na krajinu z ptačí perspektivy, cítit vítr všude okolo sebe, užívat si pocit naprosté svobody… a doufat, že se otevře padák. „Tak to ne!“ Říkáte si možná. „Takovému riziku svůj poklad vystavovat nebudu!“

Ani nemusíte. Ve větrném tunelu na okraji Prahy totiž může vaše dobrodružka zažít stejnou euforii jako při seskoku z letadla – a to hned několikrát a zcela bezpečně!

Jako v oblacích – kousek nad zemí

V Hurricane factory jsou připraveni na všechno. Ani vítr o rychlosti 200 – 270 km/hod je nerozhodí! Určitě ne ten, který si uměle připravují sami v tunelu o průměru 4,3 m. Jedna minuta v něm vydá za jednu minutu volného pádu po seskoku letadlem. Každý den se tady setkávají s mnoha lidmi, kteří se rozhodli tenhle úžasný zážitek vyzkoušet. Dobře proto vědí, na co se připravit.

Před samotnou akcí si vaše láska projde instruktáží s nácvikem, kde se seznámí se všemi teoretickými informacemi a vyzkouší si správnou polohu těla při letu. Pak už si může navléct speciální kombinézu a jít rovnou na to!

 

Adrenalin probouzí vášeň

Nadšení a vzrušení z volného pádu bude doznívat ještě dlouho. Věděli jste, že adrenalinové zážitky jsou skvělým způsobem, jak rozdmýchat vášeň ve vztahu? Vsadíme se, že až budete svou krásku doprovázet domů, nebude mít zájem jen o večeři při svíčkách 😉

Simulátor volného pádu nabízí několik variant zážitku. Můžete do toho jít i se svou něžnou polovičkou, nebo ji pohodlně sledujte z povzdálí. Pokud si to budete přát, personál pro vás vše zaznamená na video. Teď už jen rozhodněte, jak dlouho bude netradiční zábava trvat – zda intenzivní tři minuty, nebo rovnou hodinu.

 

S nákupem neotálejte – zaručujeme vám, že na větrný tunel a tenhle dárek vaše žena jen tak nezapomene. A na vás také ne!