Kdo by neměl rád dobré jídlo nebo pití. A zvlášť, pokud se jedná o muže! Vybrali jsme pro vás sadu gurmánských dárků, které potěší každého chlapa, který má rád vaření, degustace pití i jídla a nebo prostě jen dárky, které souvisí s jeho gurmánskou zálibou.

Kurzy vaření

Kurz vařeníVaření a pečení je módní záležitost a dávno už neplatí, že kuchyně jsou doménou jen žen. Naopak! Však se podívejte na soutěže typu Masterchef a uvidíte, jak se to chlapy v kuchyni jen hemží. A nejen to – ono jim to tam i jde! Daří se jim, vařit umí a jejich jídla skvěle chutnají.

Pokud to baví i vašeho muže, přítele, tátu, bráchu, tak máte skvělou příležitost posunout jeho kuchařské umění o nějaký ten level výš tím, že mu darujete účast na některém z kurzů vaření. V jejich nabídce najdete kurzy klasické evropské kuchyně, asijské kuchyně, naučí se připravovat steaky nebo i mořské plody jako pravý šéfkuchař. A pokud holduje pečení a přípravě cukrovinek, tak i pro cukráře hobbíky něco máme!

 

Barmanské a baristické kurzy

Barmanský kurzV případě, že máte doma spíše muže, který si libuje v přípravě tekutých pochutin, tak takový barmanský kurz pro něj bude doslova to pravé! Po jeho absolvování vám bude míchat koktejly jako profík a to jistě oceníte 🙂 Co míchat?! On vám k tomu jistě rád podá zasvěcený výklad z nově nabitých znalostí a k tomu i krásně koktejl ozdobí.

Nebo je spíš na kávu? Pak ho pošlete na baristický kurz, kde se naučí připravovat vám tu nejlahodnější kávu!

 

Degustace

Degustace WhiskeyGurmánský zážitek v restauraci, kam byste se asi běžně nevypravili, je také jedním z oblíbených dárků pro gurmána.

No a pokud spíše ocení degustaci kvalitního vína, rumu, whiskey nebo piva, pošlete ho na degustaci alkoholu. V době koronavirových omezení se dělají degustace i online s dopředu doručenými vzorky přímo k vám domů.

Další dárky pro milovníky piva a vína

Nelákalo by ho si uvařit vlastní pivo? Vyzkoušet si práci sládka nebo vinaře? Takže už žádné lahvinky jako dárek, ale pošlete ho pěkně do… pivovaru nebo na vinici! 🙂